Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/i/n/u14236/public_html/includes/un_extensions.php on line 1016

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /www/i/n/u14236/public_html/config.php on line 67

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /www/i/n/u14236/public_html/config.php on line 67
Inštalatér Bratislava, Vodoinštalatér opravár - Upchatý odpad
Inštalatér Bratislava, Vodoinštalatér opravár

Upchatý odpad
Publikované: Sunday, 20.08. 2006 - 10:23:19
Vec: Ostatné


Čistenie kanalizácie, Kontakt : 0905 825 342 , ,,Výhodne ,,

Prepchávanie kanalizácie, krkovanie, krtko. Kontakt: 0903 903 799

Krtkovanie, čistenie kanalizácie, potrubí, kanalizačných odpadov. Čistenie : upchaté wc, umývadlá, sifóny, odtoky, zvody,odpadové potrubia v kuchyni, kupeľni, wc.

Upchaté kanalizačné potrubie, upchatý odpad, sifón či už v byte alebo rodinnom dome vie narobiť veľa nepríjemností.

Možné riešenie: niekdy postačí naliať do kanalizačného potrubia či už je to WC, Vaňa alebo umývadlo roztok ktorý upchané potrubie uvoľní. V drogériach je možnosť si vybrať prípravky od rôznych firiem - treba sa poradiť s predávajúcim personálom. Najjednoduchšou a pre každého nie velmi príjemnou záležitosťou je zobrať gumenný zvon a pumpovať pokial sa miesto neuvoľní.

Pokial toto všetko zlíha treba sa obrátiť na firmy ktoré používajú takzvaného krtka- čiže hrubú ocelovú strunu ktorá sa točí okolo svojej osi a vybruje , je to najznámejší spôsob prepchávania kanalizačného potrubia, dalej máme aj prepchávanie tlakovou vodou - čiže hadica cez ktorú strieka voda cez malé otvorčeky obrovským tlakom ktorý roztrhá usadeninu v kanalizačnom potrubí.

POZOR- fitmy zaoberajúce sa krtkovaním berú za túto náročnú prácu nemalé sumy môže sa pohybovať v niekolko tisíc  Sk, za jeden úkon.Preto ceny dohodnite vopred lebo budete nemilo prekvapený.

Horizontálne a vertikálne čistenie domových a bytových odpadov, kanalizácií a strešných zvodov elektrickými čističkami - špirálami. Upchaté odpady čistíme elektrickou rotačnou strunou.

KONTAKT : 0905 825 342.text pridala firma AQUA M TEAM spol.s ro, vykonávajúca okrem predaja a servisu systému Reverzná osmóza týmito činnosťami.

- OPRAVY WC, umývadiel, výmeny batérií
- výmena tesnení (kvapkajúce vodovody, radiátory, sifóny
- údržba a odstraňovanie bežných vodoinštalačných závad
- poradenstvo
- OBHLIADKA VŽDY ZDARMA
- opravy a výmeny radiátor
- bytové jadrá (prerábanie vodovodného a kanalizačného potrubia)
- REVERZNÉ OSMÓZY – filtračné zariadenia servis všetkých značiek za velmi výhodné ceny.

- Reverzna osmoza - polročný servis 1200,- Sk

                                 ročný servis      2500,-Sk

Kontakt: 0905 825 342Tento článok si môžete prečítať na webe Inštalatér Bratislava, Vodoinštalatér opravár
http://www.instalateri.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.instalateri.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=8